Desi’nin Sosyallik Serüveni – Dokuzuncu Gün

Yine erken saat yine anıt. Anıta gidene kadar gudboy değildi maalesef. Çekiştirme isteği, bir noktada kaçma isteği. Çekiştirmeleri düzelttim, kaçma isteğinin karşılığını da sokağın ortasında “Ağzına s.çarım senin geri zekalı!” diye bağırarak verdim 😀 Zaten gelen giden yoktu, olsaydı da kime ne?

Anıt çevresinde çimenlerde yürüdük, genel performansı iyiydi, insanlarla hiç sorun yaşamadık ama çekiştirme isteği ve kaçma isteği gene vardı. Anıt çok geniş bir çimenlik alan. Çimen onu zaten coşturuyor, muhtemelen yuvarlanmak bile istiyor ama tasmada olduğu için yapamıyor ve sinir oluyor. Yani onu anlıyorum. Ayrıca o ergen bir köpek, çok büyük değişimler yaşıyor, yani bir kez daha onu anlıyorum. Anıtta da hata yaptıkça düzelttim kaçmaya çalıştıkça izin vermeyip kızdım (Bu sefer küfürsüz hehehe). Dönüşte de gayet iyiydi, muhtemelen hem yorulmanın etkisi hem yürüyüşün temposunun belirlenmesiyle böyle oldu. Bence iyi gidiyoruz.

Ha bir de, iki gündür karşı apartmanın otoparkındaki lab kırması gibi duran sokak köpeğiyle karşılaşıyoruz ikisi de birbirine bir şey demiyor ❤ Bugün o apartmanın önünde kedi görüp kovalamak istedi, düzelttim, aslında kedilerle böyle bir ilişkisi yok ama boşluğuna geldiğinde kuş da olsa fark etmiyor. Böyle böyle boşluğuna gelmemeyi öğrenecek ❤

Bana koca koca yokuşları yürüttüğün ve beni daha sağlıklı yaptığın için teşekkürler Desiboy.

İlkyaz

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close