Hakkımızda

Kendimizi geliştirmek bizim için çok önemli. Bu yüzden yapabildiğimiz her şeyi öğrenmeye ve kendimiz yapmaya gayret ediyoruz. Bizi daha yakından tanıyın:

İlkyaz Akbulut

Kurucu

1995 doğumlu ve Sinema-TV mezunuyum. Reklamcılığa da bulaştım.

Uzmanlık alanlarım video kurgu ve color correction.
Alt yazı çevirmenliği, sosyal medya yönetimi, videographer ve coderlık diğer meziyetlerim. İngiliz komedisini çok severim.

23 Aralık 2020’de Can’la evlendim!

Can Akbulut

Kurucu, otomotiv gazetecisi

1987 yılında, İstanbul’da doğdum. Henüz ölmedim.

Bol “oyuncaklı” bir insan olarak bilinir, tutkuyla öğrenerek uzmanlaştığım alanlarda bildiklerimi paylaşmamla tanınırım.

Güzel otomobilleri tanıyor, seviyorum. (Uzaktan kumandalı olsalar bile.) Bisiklet, RC helikopter, tekne ve uçaklar; tüm bunların ince ayar ve tamiri elimden gelir. Fotoğrafa aldanmayın: Renkli giyinmeyi severim, kameradan korkmam ve geveze olabilirim.

23 Aralık 2020’de İlkyaz’la evlendim!

Peruk

Motivatör

Kör bir guinea pig’im. 27 Haziran 2020’de sokağa atılmışken İlkyaz ve Can tarafından bulundum ve sahiplenildim. Vuyyiklemeyi ve biberi çok seviyorum.

Uzmanlık alanlarım güzel bir koku alınca ayağa kalkmak, geviş getirmek ve göbüşümü devirerek uyumak.

Sabun

Motivatör

Peruk’a arkadaşlık etsin diye 4 Aralık 2020’de alınmış, bir diğer kör guinea pig’im. Ailem beni aldığında kör olduğumu bilmiyordu, ilginç bir tesadüf oldu.

Uzmanlık alanlarım kulak tırmalayan sesle vuyyiklemek, Peruk’u rahatsız etmek ve yaşam alanımızdan kaçmak.

7 Nisan 2022’de böbrek hastalığı sebebiyle yaşamım aniden son buldu.

Desi

Güvenlik

İlkyaz ve Can familyasının en yeni üyesiyim, ailenin şımartılan çocuğuyum. 10 Aralık 2021 doğumluyum ama 1 Şubat’ta ailemle buluştum. Yakışıklı bir Boxer erkeğim.

Yoğurdu çok seviyorum. Farklı yüzeyleri dişlerimle tanıyarak öğreniyorum. En sevdiğim oyunlar getirme ve çekiştirme. Uzmanlık alanım uyurken etrafa kötü kokular saçmak.


Reklam ve iş birlikleri


search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close